CCTV ÜRÜN VE ÇÖZÜM HİZMETLERİ

BBT; global dünyanın bir gerekliliği olarak yer ve zaman fark etmeksizin esnek, verimli ve mobil uygulamalar ile görüntülü iletişim çözümlerinin uygulanmasını sağlamaktadır. Seyahat maliyetleri, yer ve zaman bağımlılığının ortadan kaldırılması ile etkin iş süreçlerinin yolu açılmaktadır.
Konferans Düzenleme
İş gücünüze güçlü, verimli ve uygun maliyetli konferans deneyimleri oluşturur.

Müşterilerle İşbirliği
Pozitif müşteri hizmetlerinin temelini oluşturmak ve işletmenizi güçlendirmek için içerik açısından zengin, müşteri merkezli deneyimler sunar.

IP İletişimi
Uygulamalardan ve uç noktalardan oluşan çözüm paketleri ile tüm çalışanlarınızın sabit ya da mobil olarak sürekli iletişim halinde kalmasını sağlar.
Mesajlaşma
Verimliliği arttırır ve ekip performansını hızlandırır. Herhangi bir iletişim aracı kullanarak, herhangi bir yerden, herhangi bir cihazdan doğru kişiyi bularak istediğinizi iletebilirsiniz.

Mobil Uygulamalar
Güvenli, kurum tarafından yönetilen platformdan çalışan mobil cihazlar ile çalışan verimliliğini artırır ve mobil çalışma masraflarını kontrol edersiniz.

Ulaşılabilirlik ve İstemciler
Tümleşik İletişim, zengin Multimedya servisleri ile masaüstünüzden doğrudan bağlanarak, iletişim ve işbirliği kurarsınız.