GÜVENLİK KAMERA ÇÖZÜMLERİ

Güvenlik sektöründe görüntü netliğine olan ihtiyaç gün geçtikçe artmıştır. Bu amaçla kamera çözünürlükleri Full HD değerlerine ulaşmıştır. Bu ilerleme ile yapıların daha iyi yönetilmesi amacıyla dijital sistemler gelişmiştir. Bu sayede böylesi net görüntülerin transferi, yönetilmesi ve depolanması hususu daha kolay yapılmaktadır. Artık birçok görüntü delil olarak sayılmakta ve kimlik teşhisi gibi önemli konularda kolayca yapılabilmektedir. Sektörün öncü markalarıyla BBT olarak çözümler sunmaktayız.


ACCESS KONTROL ÇÖZÜMLERİ

Biyometrik ve RFID Çözümler:

Geçiş ve takip sistemleri üzerine uyguladığımız çözümlerdir. Kendi içlerinde ayırmamız gerekirse; Biyometrik çözümler; Yüz tanıma, iris tanıma, damar tanıma, parmak izi tanıma, ses tanıma, kameradan teşhis, RFID çözümler; araç takip, hasta takip, hayvan takip, demirbaş takip, kart geçiş sistemleri okuyucularıdır.


Bariyer Çözümleri:

Araç ve insan geçişlerini engellemeye, yavaşlatmaya, durdurmaya veya kontrollü geçiş sağlamaya dönük çeşitli malzemelerden yapılmış geçiş kontrol ve güvenlik sistemi ürünleridir. Bariyer sistemleri motor gücüne, çalışma voltajına göre dizayn edilen ürünlerdir.


Turnike Çözümleri:

Tren/metro istasyonları ile ticaret merkezleri, stadyumlar, okullar, devlet kurumları ve özel sektör kurumları ve endüstriyel alanlar gibi diğer yerlere giriş ve çıkışın etkin bir şekilde denetlenmesini ya da kontrol edilmesini sağlayan geçiş kontrol sistemleridir. Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri; güvenlik sistemleri içerisinde oldukça önemlidir ve geçiş kontrol sistemleri içinde ise Turnike Sistemleri büyük paya sahiptir. Turnike, daha güvenli ve daha kontrollü giriş-çıkış işlemleri sağlamaya yarar ve Turnike Sistemleri çeşitli giriş yerlerinde giriş kontrolüne olanak sağlamaktadır.